تاکید استاندار گیلان بر اجرای طرح شهید سلیمانی در واکسیناسیون کرونا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ دکتر اسدالله عباسی- استاندار گیلان صبح امروز به همراه دکتر ارسلان سالاری، رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و جمعی از مسوولان محلی صومعه‌سرا از مرکز واکسیناسیون حجاب این شهرستان بازدید کرد.

استاندار گیلان در حاشیه بازدید از مرکز واکسیناسیون شهرستان صومعه‌سرا با تقدیر از مشارکت و همکاری گروه های فعال در واکسیناسیون، بر لزوم تسریع در اجرای این سند ملّی تاکید کرد.

دکتر عباسی با حایز اهمیت برشمردن واکسیناسیون در کنترل اپیدمی کرونا، اجرای طرح شهید سلیمانی را جهت یافتن افرادی که تاکنون واکسن دریافت نکرده اند، مثمرثمر دانست.

نماینده عالی دولت در گیلان بر لزوم بهره‌مندی از نظام شبکه بهداشت تاکید کرد و یادآور شد: برای رسیدن به سطح هدف‌گذاری شده واکسیناسیون لازم است، درب خانه های مردم را بزنیم و آنها را با واکسینه کردن نسبت به این بیماری، ایمن کنیم.

وی، اجرای سند ملّی واکسیناسیون در استان را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: خوشبختانه گیلان در هر دو دز واکسن کرونا در سطح بسیار بالایی قرار دارد و باید با تسریع و شتاب در آن از تشکیل موج ششم این بیماری پیشگیری شود.

استاندار گیلان همچنین در حاشیه گفت و گو با متقاضیان دریافت واکسن در صومعه سرا از آنها خواست تا در تشویق افراد پیرامون خود نسبت به تزریق واکسن اهتمام داشته و مشارکت کنند

کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

مدیر سایت
عکاس

مدیر سایت

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 28 مرداد 1400